Technika medyczna
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

Ortezy i stabilizatory

Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych artykułów do rehabilitacji poszczególnych części ciała po doznanych skręceniach, zwichnięciach złamaniach i przebytych zabiegach operacyjnych. W dobrych cenach sprzedajemy stabilizatory i ortezy stawu skokowego, na kolano, stopę, nadgarstek, palce, łokieć, bark, biodro, kręgosłup.
Mamy wersje miękkie — elastyczne, przewiewne, ułatwiające odprowadzanie wilgoci oraz sztywne — wzmacniane specjalnie zaprojektowanymi materiałami o wyższym stopniu twardości i grubości. Wszystkie są wykonane z wysokogatunkowych tkanin i tworzyw, co zapewnia odpowiednią ochronę i wspomaga proces rekonwalescencji. W sprzedaży są różne rozmiary i modele ortez, co pozwala na wybór odpowiedniego produktu i dopasowanie go do rodzaju urazu (schorzenia), celu stosowania (profilaktycznie, leczniczo), zalecanej częstotliwości użytkowania (okresowo, stale) oraz anatomii pacjenta.
Prawidłowo dobrane elastyczne stabilizatory kręgosłupa, stawu biodrowego, skokowego, barkowego lub sztywne na kolano, palce, stopę lub nadgarstek przyśpieszą proces rehabilitacji.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl