Technika medyczna

Regulamin sklepu

Witamy na naszych aukcjach. Zrealizujemy twoje zamówienie najszybciej  jak to możliwe. 97% (!) zamówień wysyłamy tego samego dnia, pozostałe 3% dnia następnego. Jeżeli nie będziemy w stanie zrealizować twojego zamówienia w tym terminie, od razu po zakupie poinformujemy Cię o terminie wysyłki, jeżeli nie będzie Ci odpowiadał-od razu zwrócimy pieniądze. Gdy przystępujemy do realizacji zamówienia, wysyłamy do kupującego maila informującego o tym, kolejnego maila otrzymasz gdy przesyłka zostanie wysłana (uwaga-maile informacyjne często trafiają do spamu)

Wszystkie produkty oferowane na Allegro możesz obejrzeć i kupić w naszym sklepie stacjonarnym przy ul.Książkowej 9B w Warszawie. Ceny w internecie i w sklepie stacjonarnym są takie same.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH.

Szanowny Kliencie, jezeli składasz zamówienie w naszym sklepie, bedziesz musiał podać nam swoje dane osobowe lub już je podałeś. W związku z tym musisz wiedzieć, że: 

Administratorem twoich danych jest Wojciech Kordal prowadzący działalność gospodarczą Technika Medyczna Wojciech Kordal pod adresem: ul.Książkowa 9B lok.43, 03-134 Warszawa

NIP:7181910659

REGON: 200434034

Celem zbierania powyżsych jest realizacja zawartej na odległość umowy kupna-sprzedaży oraz jeżeli zażyczysz sobie wystawienie faktury VAT dopełnienie obowiązków skarbowych. Jeżeli zgłosisz taką sytuację, twoje dane wykorszystamy także w procedurze raklamacyjnej lub procedurze zwrotu towaru 

Podstawą prawną jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  art. 6 pkt1 podpunkt f) zezwalające na przetwarzanie danych osobowych gdy jest ono niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora oraz podpunkt c) zezwalające na przetwarzanie gdy jest ono niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze  

Twoje dane osobowe mogą być przekazane w zależności od wybranej przez Ciebie formie dostawy Poczcie Polskiej, firmom kurierskim lub firmie Inpost. Jeżeli zaznaczyłeś wystawienie faktury VAT twoje dane będą przekazane także Urzędowi Skarbowemu oraz działającemu w imieniu administratora biuru rachunkowemu. 

Powyższe dane będą przechowywane przez okres 2 lat, a w przypadku wyboru faktury VAT 5 lat od momentu ich pozyskania. 

Posiadasz prawo  do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 

Posiadasz prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie twoich danych narusza prawo. 

Udostepnienie twoich danych Administratorowi w celu realizacji zamówienia jest wymogiem umownym niezbędnym do realizacji umowy kupna-sprzedaży drogą wysyłkową. Niepodanie danych będzie skutkowało niemożliwością realizacji zamówienia. Natomiast jeżli chcesz otrzymać fakturę VAT podanie danych jest wymogiem ustawowym, bez podania danych nie ma mozliwości otrzymania faktury VAT.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl