Technika medyczna
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

Obecnie słowa inhalator i nebulizator stały się praktycznie synonimami, chociaż pierwotnie procesy inhalacji i nebulizacji dzieliły pewne różnice. Słowo Inhalacja było zarezerwowane dla procesu wdychania gazu, najczęściej pary wodnej z uprzednio rozpuszczonymi ekstraktami leczniczymi, natomiast Nebulizacja polegała na wdychaniu drobnych cząsteczek cieczy powstałych w wyniku rozbicia większej ilości płynu na przykład sprężonym powietrzem. Podział ten należy jednak do przeszłości i nie pomyli się ten kto nazwie nebulizator inhalatorem.

Nebulizator jest sprzętem medycznym niezbędnym praktycznie w każdym domu. Sprawdzi się zarówno przy okresowych infekcjach górnych dróg oddechowych jak i przy leczeniu chorób takich jak astma, mukowiscydoza czy zapalenie płuc. Inhalator domowy szczególnie docenią rodzice dzieci z alergią.

W naszym sklepie medycznym znajdziesz szeroki wybór inhalatorów oraz akcesoriów do nich. Posiadamy zarówno inhalatory dla dzieci jak i dla dorosłych. W naszej ofercie znajdziesz nebulizatory tłokowe i ultradźwiękowe a także inhalatory kieszonkowe. Nie wiesz który wybrać? Zachęcamy do kontaktu lub do zapoznania się z naszym blogiem.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl