Technika medyczna
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

Kasetki na leki to praktyczne akcesoria, dzięki którym zorganizujemy nasze medykamenty. Organizery są szczególnie przydatne dla osób starszych, u których pamięć nie jest już tak dobra. Wyposażone są one w praktyczne przegródki, które ułatwiają segregowanie tabletek. Dzięki temu w mgnieniu oka znajdziemy potrzebne leki.

Wygodne, Bezpieczne I Higieniczne Dozowanie Leków

Kasetki na leki są niezbędne dla każdego, dla kogo przyjmowanie i podawanie leków w trybie dziennym lub tygodniowym jest koniecznością. Kasetki na leki sprawdzą się zarówno w domu, jak i w trakcie podróży. Można dzięki nim ograniczyć zajmowane w plecaku miejsce do małej kasetki. To wybór idealny. Pojemniki na leki są lekkie, wygodne i zmieszczą się niemal wszędzie.

Praktyczne Akcesoria Niezbędne Przy Przyjmowaniu Leków

W przypadku chorób, warto w precyzyjny sposób stosować się do zaleceń lekarskich. Umożliwią nam to kolorowe kasetki na leki, a także pozostałe akcesoria, jakie znajdziecie w naszej ofercie. Proponujemy także przecinarki do leków, dzięki którym można z łatwością odmierzyć konkretną dawkę tabletki, jaką należy przyjąć w danym momencie. Oprócz organizerów na leki i przecinarek w naszej ofercie znajdziesz także kruszarki do tabletek oraz kieliszki do podawania leków.

Co wybrać?

Aby zakupić odpowiednie pudełko na leki należy ustalić:

  • - Ile razy dziennie przyjmujemy leki? Można wybrać kasetkę na leki na 1, 2, 3 lub 4 pory dnia.
  • - Ile tabletek składa się na pojedyncze przyjęcie? Należy wybrać kasetkę z odpowiedniej wielkości przegródkami.
  • - Co ile czasu chcemy uzupełniać kasetkę? Można wybrać pudełko na leki dzienne lub tygodniowe.
  • - Czy tabletki wymagają dodatkowego podziału lub skruszenia? W takim przypadku warto kupić przecinarkę i / lub kruszarkę do tabletek.
do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl