Technika medyczna
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać bieżące informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

Pomiar ciśnienia tętniczego aparatem automatycznym sprowadza się do założenia mankietu i naciśnięcia przycisku. Aparat sam napompuje mankiet, wypuści z niego powietrze z odpowiednią prędkością  oraz pokaże wynik. Oprócz wskazań ciśnienia skurczowego i rozkurczowego ciśnieniomierz elektroniczny wskaże także wartość tętna czyli liczbę uderzeń serca na minutę. Oprócz tych podstawowych funkcji nowoczesne ciśnieniomierze automatyczne posiadają także funkcje:

  • - wykrywania arytmii
  • - prawidłowego złożenia mankietu
  • - analizowania wyniku wg wskazań WHO
  • - zapisywania wyników w pamięci
  • - połączenia Bluetooth z aplikacją w telefonie lub na komputerze
  • - wskaźnika wyczerpania baterii

Bardzo przydatnym akcesorium jest zasilacz do ciśnieniomierza, nie trzeba wtedy martwić się rozładowującymi bateriami, ponieważ zawsze możemy skorzystać z prądu z sieci.

W ofercie posiadamy także ciśnieniomierze półautomatyczne, w których mankiet jest pompowany gruszką przez użytkownika, natomiast wynik pokazuje się na wyświetlaczu tak samo jak w ciśnieniomierzach automatycznych.

Uzupełnieniem oferty są elektroniczne ciśnieniomierze nadgarstkowe, w których pomiar odbywa się w miejscu noszenia zegarka. Są one mniejsze gabarytowo i wygodniejsze od klasycznych ciśnieniomierzy automatycznych, jednak nie są tak dokładne. Należy pamiętać, że w medycynie za pomiar wyjściowy uważa się pomiar dokonywany na ramieniu.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl